Revolučná-chodník-zarastený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

Takáto krásna džungľa rastie na Revolučnej. Kedy mesto plánuje údržbu?

21. júl 2020

Roman Šimo

Tam to celá ulica vyzerá, akoby noha človeka tu ani nevstúpila. Chodníky ako po zemetrasení a zeleň neudržiavana.
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Nejedná sa o verejnú, súkromnú ani vyhradenú zeleň. Uvedená zeleň nespadá pod predpisy o správe, údržbe a ochrane zelene.
03. august 2020

Michal

To je vtip? Ten chodník patrí pod správu mesta, tak čo trepete?
04. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
16. august 2020

Michal

Aktuálny stav. Komu to mam akože ešte poslať?
23. august 2020

Michal

Už som to poriesil sám, síce asi 8 telefonátov, ale pekne prišli VPPckari a vyčistili to. Keby som čakal na vás, tak to tam zhnije do jari
23. august 2020

Roman Šimo

Je smutné, že keď už je obyvateľ možno takpovediac otravný niekoľkými telefonátmi, príde vyriešenie. Prečo to ale nešlo po jednom telefonáte? Teraz je to vyriešené, no v ďalšom období bude potrebné riešiť komplexne ten chodník. Inak sa stav bude opakovať.
23. august 2020

Michal

Roman, ja som to v podstate vybavil za jeden deň. Len som obvolal pár ľudí, až kým som sa nedostal k tomu, čo to má na storosti. Okrem toho som s nim ešte riešil také 2 veľké výtlky na tom chodníku, tak uvidime. Sľúbil, že do týždňa max dvoch to prídu opraviť.
23. august 2020

Roman Šimo

Tak potom už len treba veriť po rokoch v nejakú nápravu. Niekedy sa musia asi veci "potlačiť".
24. august 2020

Michal

Hehe, že vyriešeny, ale aj napíšte, že samospráva ani prstom nepohla, aby to vyriešili.
20. jún 2021

Michal

Revolučná-chodník-znečistený

Opäť mesto plánuje nechať nárast 2m trsy burín? Kebyže sa minulý rok neozvem priamo, tak sa na to vykašlu.
20. jún 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
10. júl 2021

Roman Šimo

Vyzerá to, že pokosené bolo, no problém to nerieši. Je potrebné opraviť chodník, aby praskliny tam už neboli.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania