M. R. Štefánika-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 29. júla 2020

Niekoľko desiatok metrov od križovatky s ul. Košická, sa nachádza časť cesty s poklopmi na šachtách, nerovná a pravdepodobne ten väčší poklop vydáva aj výrazný zvuk po prejdení kolesa vozidla.

06. august 2020

Marián

Mám len ja taký pocit alebo všetky tieto podnety sú zbytočné, lebo ich aj tak nikto nerieši? :-D
06. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený podnet sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Momentálne čakáme na ich stanovisko v súvislosti s riešením daného podnetu. Nie vždy je možné vyriešiť nahlásený podnet behom pár dní. Závisí to od typu podnetu a náročnosti jeho riešenia, v neposlednom rade taktiež od finančných prostriedkov a kapacitných možností spoločností, ktorá pre mesto vykonávajú opravy a údržby či už komunikácií alebo zelene, zabezpečujú vývoz odpadu a pod. Občanov preto prosíme o strpenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
21. august 2020

Marián

Nie vždy je možné vyriešiť nahlásený podnet behom pár dní - Štandardne niektoré podnety neriešite vôbec alebo ich označíte za vyriešené aj keď nie sú. To je aktuálny postoj mesta k riešeniu problémov ktoré tu máme dlhé roky!!! Viezli ste sa vôbec niekedy autom po meste?? Do centra mesta sa pomaly ani nedá ísť. Taká ulica 1. mája to je niečo neskutočné!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania