Košická-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Andrej 29. júla 2020

Okraj hlavnej cesty pod Vlčincami (výpadovka na Martin) ako aj ostrovčeky v okolí semaforov na Košickej križovatke pri hypermarkete Tesco sú neočistené, plné rôzneho drobného odpadu, zimného posypu atď. V čom je problém, keď druhý okraj z každej strany je čistý a vidno občas chodiť čistiace vozidlo?

04. august 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: SSC
04. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
05. august 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme poslali SSC.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
05. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

SSC čistila dotknutý úsek cesty I/18 v mesiaci apríl 2020. Čistenie zabezpečujeme priebežne v rámci personálnych a technickým možností nášho zmluvného poskytovateľa. Upozorňujem, že v tomto úseku cesty I/18 sa v rámci výkonu zimnej údržby cesty používa CHEMICKÝ POSYP, to znamená že drobné kamienky nie sú z posypu.

IVSC Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania