Sad na Studničkách-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

Veľký zlomený konár na ceste

29. júl 2020

Roman Šimo

Už dlhšie som uvažoval nad tým, či stromy na budúcom Nám. T. G. Masaryka sú upravované pravidelne. Nevyzerá to tam často bezpečne, no stromy sú masívne košaté, takže to samozrejme vzbudzuje obavy. Súčasný vietor ale zlomí asi aj na pohľad neškodný strom či konár. Veľa ľudí v priebehu dňa sa tam pohybuje. Nič sa hádam nikomu nič nestalo, keď k odlomeniu došlo predpokladám v noci.
30. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Zabezpečili sme odvoz konárov a v súčasnosti je uvedená lokalita vyčistená. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania