Košická-zle viditeľné značenie na ceste (križovatka a okolie)

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Roman Šimo 31. júla 2020

Nedostatočne viditeľné značenie na frekventovanej križovatke Košická a jej pridružených cestných napojeniach.

17. august 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: SSC
17. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
17. august 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme poslali SSC.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
17. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Obnovu VDZ na cestách I. triedy nemôžeme v súčasnosti realizovať, nakoľko nie je ukončený proces VO na dodávateľa predmetných prác. Po ukončení procesu VO bude možné danú problematiku riešiť.

S pozdravom

IVSC Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania