Kálov-zábradlie-zhrdzavené (oproti starému Tescu)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Alena 04. augusta 2020

Dobry den, planuje sa uprava a nater zabradlia na ulici J. M. Hurbana?(oproti byvalemu Tescu). Myslim, ze je to dost frekventovana cesta a ten pohlad zo zastavky MHD by mohol byt aj krajsi ;-)

17. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
17. august 2020

Roman Šimo

Malo by tam byť niečo, čo by pripomínalo historický ráz tejto časti ulice a nie historicky neudržiavané zábradlie. Možno sú vhodnejšie stĺpiky. Pravdepodobne však kôli zastávke MHD a bezpečnosti sa to riešilo takto.
18. august 2020

Mimi

v časti pri Dubnej skale nielen zhrdzavene ale aj nebezpečné
24. september 2020

Roman Šimo

Je to naozaj "hnus" takéto zábradlie v historickom centre. Je potrebné to vymeniť za niečo, čo sa viac hodí do tohto prostredia. Útvar hlavného architekta musí priniesť niečo nové a esteticky krajšie. Samozrejme do toho času musí prebehnúť aspoň oprava poškodených častí.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania