Kálov-neporiadok a odpadky-čierne skládky (medzi Mirage a Tescom

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

V centre mesta Žilina sa nachádza takýto zanedbaný priestor, ktorým dennodenne chodí veľké množstvo ľudí. Je nutné zariadiť vyčistenie územia odhliadnúc od toho, kto je majiteľom pozemku.

17. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
17. august 2020

Iveta Martinková Staníková

Poteší ma až jasná odpoveď, že priestor je vyčistený. Veľmi pekne ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania