Moyzesova-cesta-prepadnutý a búchajúci poklop

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Katarína Jesenská 06. augusta 2020

Pri značke Pozor deti je prepadnutý poklop kanálu - po prechode vozidla cez poklop (auto, autobus..) vzniká nepríjemný zvuk, ktorý počuť aj cez zatvorené okná. Je to nepríjemné pre obyvateľov okolitých domov najmä v ranných a nočných hodinách.

21. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania