Železničná-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Martin Rudický 04. septembra 2020

Autovrakovisko pri vodnom toku; v danej lokalite sa dlhodobo nachadza viacero buranych autovrakov vacsinou bez SPZ.

24. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Mestská polícia Žilina, Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
11. jún 2021

Roman Šimo

Prevažne autovraky sa v tomto priestore stále nachádzajú. V budove vedľa, by sa mal nachádzať autoservis. Pôvodca je teda pravdepodobne známy. Pozemky č. 802/1, patria Slovenskej republike. Ak niekto realizuje takúto činnosť na verejnom priestranstve, mal by priestor zabezpečiť. Takto vzniká znečisťovanie a prípadne ohrozenie zdravia predovšetkým detí. Bol problém riešený na úrovni mesta či MP?
21. jún 2021

Roman Šimo

Prosím opätovne zaslať samospráve, ďakujem.
21. jún 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.