Zástranie-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Pradeniaková 10. septembra 2020

Dobrý deň.
Minulý týždeň bola opravovana cesta okolo ostrovčeka na ul. Stará dedina. Vedľa nej, asi cca 2,5 m sa nachádza výtlk, ktorý už niekoľko mesiacov obchádzame. Keď už ul. Medzi plotmi, ktorá vyzerá ako ementál nie je opravovaná ani na podnety občanov, tak by som chcela poukázať, či ten výtlk sa nedal opraviť spolu s ostrovčekom.
Ďakujem

01. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania