Kvačalova-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman Šimo 10. septembra 2020

Zastaralé a v nie dobrom stave stĺpy verejného osvetlenia pri ceste Kvačalova ulica.

Závodie samotné tiež myslím v tomto zaostáva.

29. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
01. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, poškodené stožiarové pätice boli opravené. Často dochádza k ich poškodzovaniu vandalmi, z tohto dôvodu sú vykonávané opravy priebežne. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina
Kedy? september 2020

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
01. október 2020

Roman Šimo

Ak došlo k oprave, ďakujem.
07. november 2020

Roman Šimo

Foto.
O kúsok ďalej je však pri hlavnej ceste jeden celý takýto kryt stlačený. Asi adept na ďalší podnet. Foto som z toho ale neurobil.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.