Staré mesto, Iný subjekt, V riešení

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

P. O. Hviezdoslava-chodník-neposypaný

Staré mesto - P. O. Hviezdoslava
05. februára 2023 Komentáre1 Hodnotenie0
December 2022
V riešení
 
meno užívateľa

Hruštiny-Informačná tabuľa-poškodená (pumptrack pri VDŽ)

Staré mesto - Košická
27. decembra 2022 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Oceliarska-zvislá značka- hrdzavá + stĺpik (x Bratislavská)

Staré mesto - Oceliarska
10. decembra 2022 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

P. O. Hviezdoslava-osvetlenie-nefunkčné (budova pošty)

Staré mesto - P. O. Hviezdoslava
09. decembra 2022 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

P. O. Hviezdoslava-neporiadok a odpadky (priechod medzi medzi poštou a žel. stanicou)

Staré mesto - P. O. Hviezdoslava
07. decembra 2022 Komentáre2 Hodnotenie0
November 2022
V riešení
 
meno užívateľa

P. O. Hviezdoslava-neporiadok a odpadky (za admin. budovou ZSSK)

Staré mesto - P. O. Hviezdoslava
30. novembra 2022 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Hálkova-kanalizácia-chýbajúci poklop hydrantu

Staré mesto - Hálkova
10. novembra 2022 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Sasinkova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Staré mesto - Sasinkova
08. novembra 2022 Komentáre4 Hodnotenie0
Október 2022
V riešení
 
meno užívateľa

Bratislavská-vytŕčajúce štetovnice na parkovisku (oproti reštaurácii)

Staré mesto - Bratislavská
17. októbra 2022 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Košická-prečíslovanie cesty I/18 na I/61 (cesta I/18, od MT)

Staré mesto - Košická
11. októbra 2022 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Daniela Dlabača-zvislá značka-neaktuálna

Staré mesto - Daniela Dlabača
08. októbra 2022 Komentáre2 Hodnotenie0
September 2022
V riešení
 
meno užívateľa

Hruštiny-lavička-poškodená (smer Mojšová Lúčka)

Staré mesto - Košická
03. októbra 2022 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Košická-strom-zlomený konár (pri SSD)

Staré mesto - Košická
03. októbra 2022 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Kragujevská-stĺpik-nadbytočný (pri predajni áut)

Staré mesto - Kragujevská
23. septembra 2022 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Mostná-zvislá značka-vyblednutá (z. odbočenia vľavo) (smer BA->PD)

Staré mesto - Pavla Mudroňa
23. septembra 2022 Komentáre2 Hodnotenie0