Dobšinského-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Neriešený
meno
Róbert Ďuráček 19. októbra 2020

Dobrý deň,
obraciam sa na Vás s urgentnou žiadosťou o realizáciu chodníka na ulici Dobšinského. Mestu sme darovali časť pozemku na vybudovanie chodníka. Projekt na vybudovanie chodníka bol schválený a mal byť vybudovaný pred 2 rokmi, do dnešného dňa nedošlo k jeho realizácii. Na ulici nie je spravené odvodnenie dažďovej vody a z oboch ulíc t. j. Slovenskej armády a Dobšinského steká voda a znemožňuje prechod ľudom cez cestu, nakoľko je všetko zaplavené. Okoloidúce autá fŕkajú vodu na môj aj susedný plot a dochádza k poškodeniu môjho majetku. Ľudia chodia pokrajoch cesty kde hrozí zrážka s autom, lebo nie je dobrá viditeľnosť pretože sa tu nachádza zákruta, a nie je možné sa kde uhnúť, pretože boky cesty aj samotná cesta sú zaplavené vodou. Ďakujem za vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.