Migazziho-Automobily-parkovanie

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Neriešený
meno
Lenka 16. mája 2021

Dobrý deň,
pred mestským cintorínom takmer nikdy nie je možné zaparkovať. Kedy mesto vyrieši vyhradené parkovacie miesta pre návštevníkov cintorína?

16. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Uvedený podnet bol postúpený do Komisie dopravy a správy miestnych komunikácií pri MsZ v Zlatých Moravciach na prerokovanie.

Oddelenie investičnej výstavby a hospodárskej činnosti
Mesto Zlaté Moravce
Ul. 1. mája 2
953 01 Zlaté Moravce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.