SNP-dlhodobo odstavené vozidlá-zahraničné vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Neriešený
meno
Matej 30. septembra 2021

Vedľa hlavného vstupu do cintorína oproti GJK sú dlhodobo odstavené dve vozidlá s britskými ŠPZ. Blokujú minimálne 6 parkovacích miest. Je potrebné ich urýchlene odstrániť.
Predpokladal som, že ide o vozidlá stavebníkov, ktorí pracujú na krypte v cintoríne. Avšak vozidlá tam stoja dlhodobo, aj počas víkendov a zaberajú veľa miesta.

03. október 2021

Jan Mlynsky

To su auta Moraveckych romov. Maju ich tam odparkovane z dovodu ze ich pouzivaju ako “sklad” na naradie. Stale nieco robia na cintorine. Suhlasim s vami aspon keby su normalne tie auta zaparkovane.
24. október 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
odkaz[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.