Zápach z kanalizácie na ulici Duklianska

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Tomas 09. júla 2015

Z kanálov na Duklianskej ulici vychadza neunosny zapach, kt. obtazuje ako obyvatelov bytoviek, tak aj kazdeho okoloiduceho, kt. ide okolo.
Prosím o riesenie tohoto problemu.

20. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
preposielam odpoveď vedúceho oddelenia investičnej výstavby a hospodárskej činnosti Bc. Štefana Nociara.

Mesto Zlaté Moravce požiadalo Západoslovenskú vodárenskú spoločnosť Nitra dňa 27.5.2015 o vypracovanie správy stavu kanalizácie v meste . Dňa 8.6.2015 bola doručená odpoveď , kde ZSVAK Nitra potvrdila, že spravuje a udržuje podľa zaslanej prehľadnej situácie aj ul. Duklianska v meste Zlaté Moravce .


Ing. Jaroslav Šurda
Oddelenie vnútornej správy a služieb občanom
Mestský úrad Zlaté Moravce
Ul. 1. Mája 2
953 01 Zlaté Moravce
21. júl 2015

Tomas

Dobry den, to znamena co? Dakujem.
21. júl 2015

linico

Tak, keď udržuje, nech to prídu skontrolovať.
03. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dňa 23.07.2015 uskutočnila Západoslovenská vodárenská spoločnosť čistenie kanalizácie aj na predmetnej Duklianskej ulici.
28. jún 2017

Tomas

Zápach z kanalizácie

Dá sa niečo urobiť so smradom, ktorý sa šíri z kanalizácie?
Bývame na Duklianskej ulici a často cítime zápach, ktorý vedie z kanála.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania