Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Neodhrnuté cesty

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Vyriešený

Zaslal: Tomas, 04. januára 2017

Neodhrnuté cesty! Kde sú prosím Vás cestári?

04. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Technické služby mesta Zlaté Moravce od 5 hodiny rána postupne odhŕňajú všetky komunikácie patriace do správy mesta Zlaté Moravce.


Technické služby mesta Zlaté Moravce
Bernolákova 59
953 01 Zlaté Moravce
sekretariat@tsmzlm.sk

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.