Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Rekonštrukcia lávok

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Vyriešený

Zaslal: Peter, 17. júla 2017

Chcem pochváliť "mesto" že dalo opraviť lávky cez rieku Žitava. Neviem aká firma práce previedla , ale myslím si , že po ukončení by si mohli dopravné značenie určené pre chodcov poodnášať. Práce boli ukončené už asi pred týždňom a tabule pre chodcov stále zavadzajú na chodníkoch. Neviem či čakajú až im ich niekto odprace za nich !

18. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Dňa 17.7. 2017 bolo dočasné dopravné značenie odstránené spoločnosťou Lemus, ktorá toto dočasné dopravné značenie zabezpečovala. Taktiež bolo odstránené vodorovné dopravné značenie priechod pre chodcov.



Mgr. Marek Horvát
ved. odd. vnútornej správy a služieb občanom
Mesto Zlaté Moravce
Ul. 1. mája č.2

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.