Neporiadok na ulici Janka Krala

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Vyriešený

Zaslal: Jan Liptovsky, 26. decembra 2017

Znečistená ulica Janka Kráľa - napadané ešte jesenné lístie, nefunkčný smetný kôš, odpadky všade na zemi.

11. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nefunkčný odpadkový kôš, vyhrabanie lístia a upratanie ul. J. Kráľa bolo zabezpečené pracovníkmi Technických služieb mesta Zlaté Moravce.

Technické služby mesta Zlaté Moravce
Bernolákova 59
953 01 Zlaté Moravce
sekretariat@tsmzlm.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.