Vynášanie smetí v obytnej zone

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Vyriešený

Zaslal: Iveta, 28. decembra 2017

Takéto smetisko niekto urobil na ulice Terézii Vansovej ešte v novembri.A pomály to tam pribúda,kedže to nikto nevie odstrániť.Pokiaľ sa odtial neodstránia tie kríky,tak tam bude stále niekto niečo hádzať.

11. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odpadky na verejnom priestranstve ul. T. Vansovej boli odstránené. Odpadky v kríkoch je povinný odpratať vlastník pozemku.

Technické služby mesta Zlaté Moravce
Bernolákova 59
953 01 Zlaté Moravce
sekretariat@tsmzlm.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania