Havarované, odložené vozidlo na Hviezdoslavovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Vyriešený

Zaslal: Michal, 13. januára 2018

Vozidlo bolo takto zaparkované medzi sviatkami. Nakoľko je havarované a 8.1.2018 mu skončila TK, prepodkladám jasný osud na dlhý čas dopredu...

18. január 2018

Michal

Dnes 18.1.2018,
vozidlo bolo odstránené.
Ďakujem za vyriešenie podnetu

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.