Opustené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Vyriešený

Zaslal: Roman, 29. januára 2018

Toto auto už niekoľko týždňov stojí na ulici Obrancov mieru. Má sfúknuté pneumatiky. A stojí aj trochu v ceste kde zavadzia pri prejazde.

06. február 2018

Roman

Dnes bolo auto odtiahnuté. Ďakujem.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.