Vykopané jamy a úprava terénu.

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Vyriešený
meno
Ján Rajnoha 25. septembra 2018

Dokedy budú na Hviezdoslavovej 34 ulici vykopané a neoznačené jamy , neupravený terén porozhadzované káble po tráve. Je to tu už najmenej 3 mesiace.

28. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
výkopy boli vykonané z dôvodu pokládky rúr pre optické káble v rámci stavby „INS-FTTH-ZM-Zlaté Moravce-polygon 2“. Na ul. Hviezdoslavova 34 pri bytovom dome boli výkopy uzavreté. Vyhrabaná suť bola uložená na jednom mieste a bude odprataná naraz aj s materiálom, ktorý tam zostal po uložení káblov. Na niektorých miestach zostali otvorené jamy, ktoré budú po zaspojkovaní a prepojení zasypané a terén následne upravený v priebehu mesiaca december.

Mestský úrad Zlaté Moravce
Ul. 1. Mája 2
953 01 Zlaté Moravce
28. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
výkopy boli vykonané z dôvodu pokládky rúr pre optické káble v rámci stavby „INS-FTTH-ZM-Zlaté Moravce-polygon 2“. Na ul. Hviezdoslavova 34 pri bytovom dome boli výkopy uzavreté. Vyhrabaná suť bola uložená na jednom mieste a bude odprataná naraz aj s materiálom, ktorý tam zostal po uložení káblov. Na niektorých miestach zostali otvorené jamy, ktoré budú po zaspojkovaní a prepojení zasypané a terén následne upravený v priebehu mesiaca december.

Mestský úrad Zlaté Moravce
Ul. 1. Mája 2
953 01 Zlaté Moravce
28. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pripájame fotodokumentáciu.

Mestský úrad Zlaté Moravce
Ul. 1. Mája 2
953 01 Zlaté Moravce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania