Nedokončené a nebezpečné miesto

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Vyriešený
meno
Jožko 26. septembra 2018

Nebezpečné miesto na Hviezdoslavovej 8

29. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
výkopy boli vykonané z dôvodu pokládky rúr pre optické káble v rámci stavby „INS-FTTH-ZM-Zlaté Moravce-polygon 2“. Na ul. Hviezdoslavova 8 pri bytovom dome bol výkop uzavretý a upravený. Vyhrabaná suť bola uložená na jednom mieste a bude odprataná naraz aj s materiálom, ktorý tam zostal po uložení káblov. Na niektorých miestach zostali otvorené jamy, ktoré budú po zaspojkovaní a prepojení zasypané a terén následne upravený v priebehu mesiaca december.

Mestský úrad Zlaté Moravce
Ul. 1. Mája 2
953 01 Zlaté Moravce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania