Továrenská-reklama-nevhodne umiestnená

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Vyriešený
meno
Altair 24. januára 2019

Celé mesto je polepené reklamnými nálepkami. Najaktívnejší je TAXI MAX, ale aby som nekrivdil ID TAXI sa tiež dosť snaží ... Musia to byť desiatky možno až stovky nálepiek a stále pribúdajú. TAXI MAX si doteraz vystačil s formátom vizitky, ale posledný týždeň sa už začínajú objavovať nálepky hádam A3. A sú všade. Hlavne stĺpy, koše, zábradlia, ale aj autobusové zastávky, výklady, poštové schránky ... To fakt nikomu nevadí? Veď tieto dve "firmy" oblepili stovkami nálepiek celé mesto, ak by to spravila každá moravecká firma ...

18. február 2019

Odpoveď samosprávy

V prípade bude vykonané šetrenie.

PhDr. Marián Takáč
náčelník MsP Zlaté Moravce
25. február 2019

Odpoveď samosprávy

Vec bola riešená v zmysle platných právnych predpisov.

PhDr. Marián Takáč
náčelník MsP Zlaté Moravce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.