Nám. A. Hlinku-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Vyriešený
meno
erik 09. júna 2019

Poskodena druha lavicka od hlavnej cesty,vytrhnuta zo zeme...

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Zamestnanci technických služieb dňa 11.6. 2019 danú lavičku opravili a ukotvili, dali do pôvodného stavu.

Technické služby mesta
Bernolákova 59
Zlaté Moravce 953 01

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania