Mládeže-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Vyriešený

Vizitka nášho mesta, čo dodať.

03. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Neporiadok na verejnom priestranstve ul.Mládeže pri detských preliezkach bol v spolupráci s mestskou políciou odstránený.
Mestská polícia hľadá pôvodcu uvedeného odpadu...

Technické služby mesta
Bernolákova 59
Zlaté Moravce 953 01

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania