Hviezdoslavova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Vyriešený
meno
Michaela 17. júla 2019

Na Hviezdoslavovej 34 nesvietia uz asi mesiac 2 neony pred cinzakom je uplna tma

30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Svetelný bod na ulici Hviezdoslavovej bol dňa 22. 07. 2019 opravený. V prípade ďalších porúch je potrebné nahlásiť poruchu na TČ 0376923217 spolu s číslom stĺpa.

Technické služby mesta Zlaté Moravce
Bernolákova 59
953 01 Zlaté Moravce
info@tszm.sk
037 6923 217

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.