Staničná-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Vyriešený
meno
Milan 19. septembra 2019

Dobrý deň
Neuvazujete o opetovnom uzamkynani stojiska smetisk na ulici staničná? Je tam bordel po našich spoluobčanoch a najlepšie by bolo znovu zamkynat stojiska. Ďakujem

25. november 2019

Odpoveď samosprávy

Mesto Zlaté Moravce v roku 2018 vybudovalo tri uzamykateľné stojiská, a to na Hviezdoslavovej, Nitrianskej a Staničnej.
Zástupcovi vlastníkov bytov bol protokolárne odovzdaný zámok spolu s príslušným kódom za účelom zabezpečenia uzamykateľnosti tohto stojiska jeho užívateľmi.
V prípade, ak tam zámok nie je, prípadne, že osoby, ktorým bol tento kód poskytnutý ho nevyuživájú, je potrebné oznámiť túto skutočnosť, príslušnému zástupcovi vlastníkov bytov, ktorý je povinný zabezpečiť nápravu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania