Žitavské nábrežie-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Vyriešený
meno
Jožko 24. októbra 2019

Neporiadok

15. november 2019

Odpoveď samosprávy

Neporiadok bol dňa 15. 11. 2019 odstránený, plocha bola vyčistená pracovníkmi technických služieb.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania