J. Jesenského-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Neriešený
meno
Peter 03. augusta 2020

Cesta na ulici Janka Jesenského rozbitá v celom úseku. Kedy sa plánuje jej oprava? Fotka je Google Maps z roku 2019, ale teraz je tá cesta v oveľa horšom stave. Niekde nemá ani šírku 3 metre, čo je zrejmé aj z obrázku. Nech sa páči zodpovední pracovníci mesta, urobte si čas a obhliadnite si danú cestnú komunikáciu.

25. október 2020

Luboš Valkovič

Mesto sa už teraz kašle na všetko ma dobru vyhovorku je predsa Covid vtedy sa asi nič nerobí.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.