Prachatická-zvislá značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Uzavretý
meno
Igor Horváth 15. apríla 2021

Chcem upozorniť na chýbajúcu značku "jednosmerná cesta" na vjazde do autoumyváreň a auta potom vychádzajú z benzínky v protismere, čím vznikajú kolízne situácie.

30. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ide o účelovú komunikáciu, ktorá nepatrí do vlastníctva mesta. Podľa aktuálneho dopravného značenia sa na výjazde v smere od autoumyvárne nachádza dopravná značka "Daj prednosť vjazde", teda v uvedenom úseku ide o obojsmernú premávku aj vzhľadom na šírku komunikácie. Jednosmerná premávka začína až v mieste benzínovej pumpy, kde už nie je možné sa otočiť.
Kto? Odbor výstavby, životného prostredia a dopravy MsÚ vo Zvolene

Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.