Ferjenčíkova-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

V riešení
meno
Peter 22. apríla 2021

Firma, ktorá realizovala výkopové práce pre optický kábel, nechala vykopaný betónový odpad na povrchu a pod kríkom.

10. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

práce ešte neboli mestom prebraté, predtým ako sa tak stane, upozorníme spoločnosť zodpovednú za rozkopávku, aby urobila nápravu stavu.
Kto? Odbor výstavby, životného prostredia a dopravy MsÚ vo Zvolene
Kedy? 06/2021

Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.