Bratov Veselovcov-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Neriešený

Dobrý deň. Obraciam sa na Vás s prosbou za všetkých obyvateľov bytovky, o vypílenie suchých haluzí z predmetného stromu na Br. Veselovcov 14. Ako tu žijúci občania sa bojíme možného pádu haluzí, ďakujeme.

30. júl 2021

Kvetoslava

Prosim o opetovne preposlanie podnetu dakujem.
01. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania