Dobronivská cesta-krík-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

V riešení
meno
talakk 17. júla 2021

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, kedy budú dosadené kríky v parku pod zámkom vedľa chodníka, kde bol odstránený dávnejšie existujúci živý plot. Ostali tu biedne tri kúsky, ostatné boli už dávnejšie odkosené odbornými koscami, lebo ich vo vysokej tráve nebolo vidieť, načo by skúmali, čo tam rastie, alebo vyschli. Myslím, že ak už bol zámer, aby tu tie kríky, kvitnúce peknými žltými kvetmi lemovali chodník miesto živého plota, mali by sa doplniť. Ďakujem.

02. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
05. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kríky pri chodníku v mieste, na ktoré upozorňujete, budeme dosádzať na jeseň. Vtedy je totiž najvyššia pravdepodobnosť ich ujatia, kvôli dostatku vlahy a času na zakorenenie.

Doteraz neboli dosadené práve z dôvodu suchého počasia a tým pádom vysokej pravdepodobnosti vyhynutia.
Kto? Odbor výstavby, životného prostredia a dopravy MsÚ vo Zvolene
Kedy? jesenné mesiace 2021

Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania