Ľ.Štúra-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Uzavretý

V parku na Laniciach chýba osvetlenie v priestore športového a detského ihriska.

19. október 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
26. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na Laniciach nikdy nebolo plánované osvetlenie. Ide o prírodný park a teda aj prírodné ihrisko. Ani do budúcnosti preto nie je na miestne plánované budovanie verejného osvetlenia.

Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.