Novozámocká-rozvodné siete-nebezpečný kábel

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Uzavretý

Z chodníka do bytového domu vytŕča elektrický kábel, ktorý môže niekomu ublížiť. Aj samotný chodník okolo panelového domu je v zlom stave. Ideme čakať kým sa stane dáke nešťastie, alebo sa to bude už konečne riešit?

09. október 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet môže vždy obsahoveť len jeden problém. Pre poškodený chodník prosím vytvorte samostatný podnet.

Ďakujeme.

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
19. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, k Vášmu podnetu zasielame nasledujúcu odpoveď:

a) trčiaci kábel nie je z mestského chodníka, ale zo vstupu do BD, ktorý je vo vlastníctve majiteľov BD a v správe SVB
b) uvedený úsek chodníka nie je zaradený do plánu opráv , alebo rekonštrukcií v budúcom období

S pozdravom

Ing. Soňa Chrastinová
Zvolen
19. október 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

momentálne nevieme pokračovať v riešení podnetu, nakoľko nemáme k dispozícii mailový kontakt na správcu. V prípade, že viete zistiť kontakt na správcu, radi podnet znovu otvoríme a prepošleme zodpovednému subjektu.

Ďakujeme za spoluprácu,

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.