Nedokončené prepojenie nového a existujúceho chodníka Nográdyho

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Uzavretý
meno
Marek 27. augusta 2015

Dobrý večer,
už je to viac ako rok ako bola ukončená akcia "rekonštrukcia a oprava MK A. Nográdyho" firmou Skanska. Neviem prečo nebolo zrelizované prepojenie asflatovým kobercom existujúceho chodníka s novým, keď o pár metrov vedľa to bola samozrejmosť. Ak to nikomu zo zástupcov mesta nevadilo pri preberaní stavby od firmy Skanska, tak nám obyvateľom okolitých blokov to komplikuje každodenný život. Denno denne tadiaľ chodia mamičky s kočíkmi a malé deti na bicykloch a musia tento úsek obchádzať, pretože pôvodný chodník je nižšie položený oproti novému o cca 10 cm. Väčšinou sa už v meste budujú bezbariérové chodníky, tak snáď to nebude problém dobudovať aj u nás.
Ďakujeme
S pozdravom
obyvatelia bloku

04. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
na uvedenom mieste sme zrealizovali obhliadku. Táto časť nebola súčasťou komunikácie. Je pravdou, že pri jej budovaní došlo k poškodeniu chodníka. Toto poškodenie opravíme v čo najkratšom čase.

Ďakujeme za pochopenie.


Ing. Anna Bešinová, vedúca odboru výstavby, dopravy a ŽP
Juliana Kochlicová Ištóková, odbor rozvoja
23. september 2015

Marek

Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať v akom stave je podnet na opravu chodníka z 25. augusta 2015. Zaujíma ma to preto, lebo je predpoklad zhoršených jesenných klimatických podmienok, ktoré budú brániť samotnej oprave chodníka.
Ďakujem
19. február 2016

Marek

Dobrý deň,
ďakujeme veľmi pekne za "opravu chodníka čo v najkratšom čase". Veľmi ste nám uľahčili každodenné prechádzanie týmto úsekom.
Obyvatelia okolitých bytových domov
20. február 2016

IMT

Odporúčam osloviť zhotoviteľa, či by nemohol vyčísliť potrebnú sumu na dokončenie prepojenia. Predpokladám, že suma nebude vysoká a mesto by ju mohlo prefinancovať z bežných prostriedkov určených na opravu MK.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania