Stojan na pitnú vodu

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Vyriešený

Zaslal: Michal Vavrinec, 10. júna 2016

Dobrý deň, minulý rok v septembri som upozorňoval na problém s plytvaním pitnej vody na námestí SNP. A máme tu novú sezónu a je to tu znovu. Mám dojem že si nevieme vážiť ani tú vodu. Na fotke je znázornený stojan na pitnú vodu ktorý je bližšie k fontáne, ale mám dojem že obdobný problém je aj na druhom stojane, ktorý je bližšie k fun zóne. Predpokladám že sa technický dá nastaviť sila, resp. prietok množstva vody, tak aby nestriekala mimo. Z praktického hľadiska je tiež obtiažne sa s takéhoto stojana vôbec napiť. Požiadam mesto aby sa o uvedený problém opäť postaralo a oslovilo kompetentných.

S pozdravom občan Michal.

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

28. jún 2016 Odpoveď

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Prietok v pitných fontánkach na Námestí SNP bol upravený.

Ďakujeme za spoluprácu.


Ing. Anna Bešinová, vedúca odboru výstavby, dopravy a ŽP

Diskusia

Žiadne komentáre

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.