Upchatá dažďová vpusť

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

V riešení

Zaslal: Michal, 23. mája 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Upchatá vpusť na Študentskej ulici oproti katasrálnemu úradu.

24. máj 2017

Kaliy

To isté aj pri I. ZŠ o pár metrov ďalej.
02. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

1. júna bola vpusť vyčistená, pri ďalších zrážkach by už mala opäť plniť svoju funkciu a odvádzať dažďovú vodu.

PhDr. Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen
21. august 2017

Kaliy

" 1. júna bola vpusť vyčistená "
A hľa, voda zas uderila tam, kde sme ju nečakali. Rovno nad dažďovou spusťou.
21. august 2017

Kaliy

Ešte nejaké foto by sa našlo, len 3 fotografie na zverejnenie sú málo.
21. august 2017

Kaliy

Nech sa páči. Za takto odvedenú robotu by sa mal niekto hanbiť, vrátane toho, kto to od firmy prevzal.
22. august 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme samospráve opätovne preposlali s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
22. august 2017

Kaliy

Ďakujem.
01. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

upchatie vpustí je žiaľ bežným javom, najmä po výdatných zrážkach. Aj Vami nafotené miesto preveríme a urobíme nápravu.

PhDr. Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen
01. september 2017

Kaliy

Prosím o vysvetlenie, čím sa upchali, keď pár týždňov predtým bola kanalizácia vyčistená. Uvedené foto zachytáva stav druhý deň po daždi. Čiže celú noc a pár hodín druhého dňa tá voda nestíhala odtiecť.Doteraz som žil v omyle, pretože som si myslel, že dažďové vpusty majú odvádzať vodu z ulíc stále a nie až po piatich dňoch bez zrážok.
07. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dažďová vpusť bola čistená, pravdepodobne to pisateľ zachytil, keďže to potvrdil v ďalšiej reakcii. V danom mieste sa práve dokončuje rekonštrukcia chodníka, v rámci týchto prác dáme vpusť opäť skontrolovať.

PhDr. Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen
07. september 2017

Kaliy

Vážený pán referent,
citoval som vaše vyjadrenie zo dňa 2.júna 2017, ktoré pre istotu uvediem znova : "1. júna bola vpusť vyčistená, pri ďalších zrážkach by už mala opäť plniť svoju funkciu a odvádzať dažďovú vodu."
Nič som nezachytil a ani som nepotvrdil, že vpusť bola vyčistená. Nerobte z ľudí blbcov. Týmto končím moje vyjadrovanie k robote zo strany MsÚ a k preberaniu vykonaných prác, ktoré sú mimochodom platené aj z mojich finančných prostriedkov. Možno z vašich nie.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.