Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Upchaté kanálové upusty

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Vyriešený

Zaslal: Ivan Luptak, 07. júla 2017

Na ulici M. Rázusa za blokom 20 sú upchaté 2 kanáloví vpusty (hneď od hlavnej cesty). Problém už bol nahlásený aj pred vyše mesiacom ale náprava sa nezrealizovala. Voda ostáva na ceste dlhé hodiny, zabraňuje prístup ku kontajnerom....

17. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vpuste boli vyčistené, problém na ktorý upozorňujete by teda už mal byť vyriešený.



PhDr. Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.