Aktualizovať podnet
Upchaté uličné vpusty

Nahrajte obrázok aktualizácie podnetu:

Vaše meno:

Váš e-mail:

Koľko je jedna plus jedna? (zadajte číslo):


   alebo   ísť späť


Pomoc

Pomocou nasledovného dialógu nás môžete upozorniť na akúkoľvek zmenu príslušného podnetu, či už sa jedná o jeho nápravu, alebo naopak zhoršenie daného stavu.

Upchaté uličné vpusty

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Vyriešený

Zaslal: Milan, 01. novembra 2017

Dobrý deň, žiadam mesto Zvolen, aby v čo najkratšom čase vyčistilo zberné koše v uličných vpustoch do ktorých steká zrážková voda na ul. Borovianska a Ružová. Niektoré koše sú upchaté zeminou až po vrch a voda do nich neodteká, ale sa valí po ceste. Dakujem

22. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uličné vpuste boli vyčistené, verím, že situácia s odtokom vody sa tým zlepší.



PhDr. Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.