Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Nefungujúce osvetlenie prechodu pre chodcov a ulice V.P. Tótha

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Vyriešený

Zaslal: Petra, 24. novembra 2017

Neosvetlená ulica V.P. Totha a neosvetlené nebezpečné priechody pre chodcov na tejto ulici - pred železničnou traťou.

05. december 2017

Petra

Všetky osvetlenia sú už funkčné.
05. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ako ste skonštatovali, verejné osvetlenie je už plne funkčné, akurát sme sem zabudli "zavesiť" odpoveď, za čo sa ospravedlňujem.

PhDr. Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.