Spadnutý strom

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Vyriešený

Zaslal: talakk, 04. decembra 2017

Dobrý deň.Nedávne husté sneženie spôsobilo, že ťažký sneh vyvalil strom na Šmidkeho ulici pri vchode č. 10. Tento čiastočne zasahuje aj do chodníka.
Ďakujem.

06. december 2017

talakk

Ďakujem, padnutý strom bol už odstránený.
07. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ako ste správne uviedli, spadnutý strom bol odstránený.

PhDr. Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.