J.Jesenského-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Vyriešený
meno
SB 23. decembra 2017

Jesenského ulica - medzi bytovými domami 2126 a 2128 dlhodobo stojí auto bez značiek. Zaberá parkovacie miesto obyvateľom bytového domu.

10. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet bol preverený príslušníkmi mestskej polície. Zistilo sa, že vozidlo má platnú technickú a emisnú kontrolu a nevykazuje známky vraku, ako o tom hovorí platná legislatíva. Vozidlo je bez evidenčného čísla (ŠPZ) z dôvodu dočasného vyradenia z evidencie (v zmysle zákona č. 8/2009 Z. z. o cestnej premávke), jedná sa však stále o pojazdné auto, mestská polícia tak nemá právomoc v danom prípade zasiahnuť.



PhDr. Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen
07. jún 2019

SB

J.Jesenského-parkovanie-problémové

Jesenského ulica - medzi bytovými domami 2126 a 2128 dlhodobo stojí auto bez značiek. Zaberá parkovacie miesto obyvateľom bytového domu.
07. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
20. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo bolo už dávnejšie odstránené.
Kto? Mestská polícia vo Zvolene

Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.