Pouličné osvetlenie - ul. Jesenského

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Vyriešený
meno
Oľga 02. októbra 2018

Rano sa osvetlenie vypina o 6.00, co je priskoro vzhladom na rocne obdobie. Na ovladanie osvetlenia by sa mohlo zvazit pouzitie cidla okoliteho osvetlenia namiesto casovača - v porovnani s investiciou do LED-svetidiel, to je malickost. A ked uz casovac, tak treba aspon vcas korigovat casy zapnutia/vypnutia podla rocneho obdobia. Dakujem.

23. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

čas zapnutia a vypnutia verejného osvetlenia na Jesenského ulici bol upravený.

PhDr. Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen
23. október 2018

Oľga

Odpoved je nepostacujuca. Postacujuca by bola keby samosprava prislubila ze cas sa bude priebezne sledovat a korigovat pocas roka. Nevadi, zatial dakujem a ked sa cas nebude vcas upravovat napiseme dalsi podnet :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania