Balkán-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Vyriešený

V podchode chýba akékoľvek osvetlenie.

07. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o chýbajúcom osvetlení vieme, budeme sa snažiť nájsť potrebné finančné prostriedky na jeho inštalovanie.
Kto? Odbor výstavby, životného prostredia a dopravy Mestského úradu vo Zvolene
Kedy? druhá polovica roku 2019

PhDr. Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen
14. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne zaslali samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
02. január 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, osvetlenie podchodu bolo instalovane a je plne funkcne, az by sa dalo povedat, ze oslnive
VYRIEŠENÉ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.