Pražská-vandalizmus-graffiti

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

V riešení

Grafitti na info tabuli pri internáte

17. apríl 2019

Matúš 👍

Overenie 17.4.: bez zmeny
18. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
06. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

žiaľ, skúsenosť je také, že takmer ihneď po vyčistení či výmene informačných tabúľ dôjde k ich znehodnoteniu. Vypovedá to niečo o ľuďoch, ktorí znehodnotenie spôsobujú a je to aj dôvod, prečo Mesto vymieňa podobné tabule iba v nevyhnutných prípadoch.



PhDr. Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen
26. január 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, tabula aktualne vyzera takto (priloha)
podobne ako pri podnete 66812 by sa dalo uvazovat o nejakom vhodnom sponzorovi, ktory by za svoj prispevok na castejsiu udrzbu tabule dostal cast praveho stlpca na umiestnenie loga alebo nejakej nevtieravej reklamy
priklad z praxe https://www.sokoz.sk/content/nové-informačné-tabule-v-zborove
31. máj 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, jedna plocha predmetnej informacnej tabule bola vycistena (ta z titulnej fotografie)
este aj tu druhu treba dat do poriadku (zabudol som odfotografovat, avsak vyzerala prakticky rovnako ako na druhom obrazku v mojom predchadzajucom prispevku)
20. júl 2020

Lukáš Bartošovič

plocha v smere na internat zatial v pohode, plocha smerom od internatu by chcela trochu ocistit od cmaranice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania