T.G.Masaryka-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Vyriešený

Krík zasahujuci do chodníka.

17. apríl 2019

exlibris

Toto je ulica T.G. Masaryka....
17. apríl 2019

Matúš 👍

Appka priradila ulicu sama podla GPS polohy.
19. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
vďaka za upozornenie, mením priradenú ulicu. Zároveň podnet na základe zmeny statusu podnetu opätovne preposielam samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
09. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Vami odfotený ker bol ostrihaný - pravdepodobne majiteľom pozemku, nakoľko mesto zvolen nie je jeho vlastníkom.

PhDr. Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania