A.Nográdyho-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Neriešený

Prosim o opravu a upevnenie kanalizacneho poklopu na detskom ihrisku vo vnutrobloku. Ide o uvolneny poklop, ktory sa po naslapnuti nam hybe a hrozi prepadnutie.

02. január 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, ako to, ze sa k podnetu nevyjadril nikto zo samospravy?
kanal v mierne lepsom stave (voci aprilu) je na dobre viditelnom mieste, hoci vo vecernych hodinach by mohol predstavovat iste riziko (zakopnutie)
ked som dnes testoval jeho "pohyblivost", postavil som sa viacnasobne na rozne okraje a poklop zostal v pokoji
v kazdom pripade by si zasluzil mensiu udrzbu - ocistit poklop aj okolie, potom znovu osadit
za odpoved a vybavenie "ziadosti" vopred dakujem
02. január 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.